Nauka polska jest opanowana przez lewicę polityczną PO

Nauka polska jest opanowana przez zwolenników PO

Nauka polska (zacofana i nieefektywna) jest opanowana przez zwolenników PO. Dowiodły tego wyniki wyborów prezydenckich 2020, które pokazały, że wyborcami Rafała Trzaskowskiego byli wykształceni wyborcy miast a wyborcami Andrzeja Dudy byli nie wykształceni mieszkańcy wsi. Jak do tego doszło?

W poprzednim moim wpisie ma portalu EIOBA: link http://www.eioba.pl/a/5xzf/przyczyny-wyborczego-podzialu-polski napisałem, że trzonem PIS są kobiety trujące swoich mężów gdy są już zbędni tzn. gdy spłodzili dzieci i dorobili się majątku a ich żony przekwitły i nie potrzebują już seksu.

Trzonem PO są mężczyźni, którzy uciekają od biznesu i preferują państwowe posady (najczęściej w nauce), które nie stwarzają problemu z dziedziczeniem majątku prywatnego gromadzonego zwykle przez zwolenników PIS pod naciskiem ich kobiet.

Nauka polska jest zdominowana przez mężczyzn dlatego, że stwarza wygodną przystań w ucieczce przed kobietami i ich zachciankami materialnymi. Wykształceni mężczyźni zdobywają posady państwowe w administracji. Która też zapewnia wygodne życie. To dlatego Jarosław Kaczyński prowadzi polityczną krucjatę skierowaną na przełamanie wpływów wykształconych mężczyzn w administracji państwowej i miejskiej i zastąpienie ich kobietami. które popierają PiS. Kadry PiS są słabiej wykształcone ale mają motywację do walki politycznej dla przełamania hegemonii wykształconych mężczyzn zwolenników PO. Ostatnie wybory prezydenckie dowiodły, że zwolennicy PO zagrożeni w swoich matecznikach zwarli szeregi i bronią swoich pozycji. Naturalnymi sojusznikami zwolenników PO są Unia Europejska i Rosja (a nawet Brazylia) rządzone przez mężczyzn. PiS ma obronę jedynie w sojuszu z USA w których dominują kobiety.

Ja zachowuję pozycję neutralną do której nakłania mnie doświadczenie życiowe i wykształcenie zdobyte w życiu. Nie jestem zwolennikiem ani PiS ani PO i stworzyłem oparty na wiedzy o świecie program Partii Dekalogu- program dla ludzi etycznych i szukających wolności w życiu. Zakładam  w nim, że doprowadzę do kompromisu pomiędzy kobietami i mężczyznami znosząc mechanizm dziedziczenia własności prywatnej i zakładając niepodlegające dziedziczeniu przedsiębiorstwo POL-CAT umożliwiające kobietom i mężczyznom bezpieczne bogacenie się stosownie do posiadanych potrzeb. POL-CAT S.A. byłoby własnością jego aktualnych pracowników i stanowiło by efektywnie prowadzone centrum biznesowo-naukowe wspierające samorządne polskie parafie i  gminy wyznaniowe. Jak do tej pory moje prace naukowe opublikowane w Internecie po polsku i angielsku przeczytało ponad pół miliona internautów ale nauka polska zdominowana przez zwolenników PO Ignoruje moje prace, które obnażają miałkość i bezproduktywność dominujące w polskiej ( i nie tylko polskiej) nauce.

Moje poglądy to w skrócie powrót do Polski przedwojennej, ujawnienie finansów Kościoła Katolickiego i przyznanie pełni praw mniejszościom ale czas pokaże czy uda mi się je urzeczywistnić.

Polska rządzona przez niezależnych patriotów polskich a nie przez mafie jest moim celem.

Na razie jestem przewidziany na odstrzał przez zwolenników PIS i PO. Ciekawe czy im się to uda?

Jakuszowice, 18 lipca 2020. Godzina 4:00                                            Bogdan Góralski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *