Jak żydowskie mafie próbowały zmusić mnie do uległości?

Jak żydowskie mafie próbowały zmusić mnie do uległości?

Moja rodzina pochodzi z północnej Polski i prawdopodobnie jestem mieszanką genów szlachty polskiej, żydowskich i niemieckich. Nie odbyłem służby wojskowej w wojsku polskim i nie przysięgałem wierności sowieckiej armii. Ożeniłem się z ochrzczoną Żydówką z Małopolski i mam z nią dwoje dzieci. Po studiach w Krakowie osiedliłem się w miejscu urodzenia czyli w Warszawie i kiedy duża państwowa firma, w której pracowałem uległa prywatyzacji rozpocząłem własną działalność biznesową. Na rozpoczęcie działalności biznesowej miałem mały kapitał kilku tysięcy dolarów zarobionych podczas rocznej pracy w USA. Pracowałem w amerykańskich firmach budowlanych i doświadczyłem wtedy jak bardzo potrzebne są w pracy  profesjonalne narzędzia. Po powrocie do Polski w której trwała rewolucja Solidarności zaangażowałem się czynnie w proces reform i po wyborach niezależnego Sejmu rozpocząłem biznes. Początkowo sprzedawałem narzędzia własnej produkcji a potem uzupełniłem ofertę innymi narzędziami polskiej produkcji kupowanymi w południowej Polsce.

Kolega ze studiów umożliwił mi dystrybucję bardzo dobrych i tanich ściernic niemieckiej firmy DRONCO, które sprzedawałem z powodzeniem na rynku warszawskim. Moja firma rosła bo powiększałem ofertę, rozszerzałem warszawską sieć sprzedaży i zatrudniałem nowych pracowników. Kupiłem działkę budowlaną w Kaniach na zachód od Warszawy. Nawiązałem korzystną współpracę handlową z firmą ELMET Poznań S.A. a wkrótce potem z firmą American Tools Companies sp. Z o.o. z podpoznańskiej Mosiny. W 2000 roku nawiązałem współpracę ze słoweńską firmą MERKUR z europejskiej grupy Hoffmana, która umożliwiła mi sprzedaż słoweńskich narzędzi min. produkowanych  przez europejską firmę UNIOR. Dzięki ustnej gwarancji MERKURA  uzyskałem kredyt w firmie UNIOR w wysokości 500 000 marek niemieckich przeznaczonych na zakup narzędzi UNIORA.  Zaraz potem MERKUR Polska złożył mi propozycję przeprowadzenia moje firmy do swojej siedziby z której mimo ostrzeżeń skorzystałem. Podczas krótkiej pracy w siedzibie MERKUR Polska rozwijałem sprzedaż i  złożyłem ofertę sprzedaży narzędzi UNIORA firmie ELMET Poznań S.A., którą odrzucono. Prezes MERKUR Polska powiedział mi wtedy, że jeśli sprzedam narzędzia Uniora ELMETOWI Poznań SA to nastąpi koniec współpracy z MERKUREM. Potem ELMET Poznań, który był moim silnym partnerem handlowym wstrzymał mi dostawy towarów. Prezes MERKUR Polska Milan Ropret zażądał zwrotu narzędzi UNIORA i złożył mi jednocześnie propozycję przejścia na współpracę franchisigową z firmą MERKUR. Z tej oferty nie skorzystałem i wyprowadziłem się z siedziby MERKUR Polska do magazynu na ul. Powązkowskiej. MERKUR Polska skierował do sadu pozew o zwrot 300 000zł a ja dzięki pomocy adwokata warszawskiego złożyłem kontrpozew. Rozprawa w XIII Sadzie Gospodarczym nie odbyła się ani razy przez 20 lat. W tym czasie próbowano mnie wielokrotnie zgładzić  aby przejąć moje prawa do wygrania rozprawy z MERKUR Polska.

ELMET Poznań S.A. wznowił ze mną współpracę i kredytowanie i ponownie miałem czym handlować.

Żydzi krakowscy złożyli mi ofertę przyznania kredytu w wysokości 300 000 $ na zakup narzędzi UNIORA. Wkrótce potem otrzymałem propozycję przyjęcia kredytu tzw. Czarnych pieniędzy z Warszawy. Obie propozycje odrzuciłem oświadczając, że kredyt wezmę tylko z banku.

Jednak warszawskie firmy przestały u mnie kupować, wkrótce po tym gdy zapytany przez prezesa ELMET Poznań S.A. oświadczyłem, że nie obchodzą mnie Żydzi warszawscy. Handlowiec z Elektromontaż Warszawa zapytał mnie czy jestem Żydem? Odpowiedziałem, że jestem Polakiem.

Moja żona  powiedziała mi, że gmina warszawska chce abym przekazał jej moją firmę i przeszedł na pensję. Wkrótce potem Elmet Poznań S.A. i American Tools Companies Sp. Z o.o. wstrzymali mi dostawy towarów handlowych.  Rozwiodłem się z żoną. Wobec tego zamknąłem firmę POL-CAT PPHU i rozpocząłem studia aby zrozumieć to co się wokół mnie działo. Wszystkie moje publikacje, które powstały w ciągu następnych 20 lat są efektem zamknięcia firmy POL-CAT S.A. Dziś mogę powiedzieć, że rozumiem świat i jako wolny człowiek jestem gotów do reaktywacji niezależnego globalnego przedsiębiorstwa POL-CAT przeznaczonego dla wolnych, wykształconych i etycznych ludzi.

Jakuszowice, 21 Lipiec 2021, godzina 6:40           Bogdan Góralski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *