Jak godnie w Polsce żyć?

User avatar

mgr inż.Bogdan Góralski @bogdangoralski · 29 gru 2021 · edited: 30 gru 2021

Po upadku komuny w czasie bandyckiej prywatyzacji majątku PRL postkomuniści utworzyli PO I SLD i przejęli państwowe przedsiębiorstwa a mafia PiS-owska uwłaszczyła się za pomocą pieniędzy Kościoła Katolickiego. Resztę majątku przejęły podmioty zagraniczne. Ostatnio mafia PiS-owska przejęła zarządzanie resztką państwowego majątku. Obecnie Polacy są intensywnie eksploatowanymi pracownikami przez różnej maści kapitalistów. Z tej sytuacji jest proste wyjście-kolejna rewolucja w Polsce i wprowadzenie zasady, że politycy, właściciele i zarządy przedsiębiorstw osiągają zarobki równe zarobkom szeregowych pracowników. Wyzyskiwacze i ich pomocnicy natychmiast zaczną się starać zwiększać zarobki pracowników bo w ten sposób zwiększą swoje zarobki. Spowoduje to uwłaszczenie Polaków na zysku działających w Polsce przedsiębiorstw i usprawni funkcjonowanie gospodarki oraz zwiększy eksport Polski we wszystkich dziedzinach gospodarki. Tylko tyle i aż tyle zwiększy radykalnie szanse Polaków na godne życie.

Jeżeli takie zmiany wprowadzimy w globalnej pokojowej ewolucji w całym świecie kapitaliści nie będą mieli gdzie uciekać w pogoni za zyskiem i staną się naszymi sługami. I oto nam właśnie chodzi aby było godnie i sprawiedliwie już od Nowego Roku 2022.

To jest moje życzenie noworoczne na 2022 rok:

Brońcie swej godności Polacy i pokażcie światu jak bronić swoich praw do lepszego życia bez wyzyskiwaczy wszelkiej maści.

—Bogdan Jacek Góralski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *