Finał relacji o mojej działalności handlowej

Jak żydowskie mafie próbowały zmusić mnie do uległości?

Moja rodzina pochodzi z północnej Polski i prawdopodobnie jestem mieszanką genów szlachty polskiej, żydowskich i niemieckich. Nie odbyłem służby wojskowej w wojsku polskim i nie przysięgałem wierności sowieckiej armii. Ożeniłem się z ochrzczoną Żydówką z Małopolski i mam z nią dwoje dzieci. Po studiach w Krakowie osiedliłem się w miejscu urodzenia czyli w Warszawie i kiedy duża państwowa firma, w której pracowałem uległa prywatyzacji rozpocząłem własną działalność biznesową. Na rozpoczęcie działalności biznesowej miałem mały kapitał kilku tysięcy dolarów zarobionych podczas rocznej pracy w USA. Była to w tamtych czasach spora suma pieniędzy odpowiadająca wartości wykupu na własność kilku mieszkań spółdzielczych. Pracowałem w amerykańskich firmach budowlanych i doświadczyłem wtedy jak bardzo potrzebne są w pracy  profesjonalne narzędzia. Po powrocie do Polski, w której trwała rewolucja Solidarności, zaangażowałem się czynnie w proces reform i po wyborach niezależnego Sejmu rozpocząłem własny biznes. Początkowo sprzedawałem narzędzia własnej produkcji, a potem uzupełniłem ofertę innymi narzędziami polskiej produkcji kupowanymi w południowej Polsce.

Kolega ze studiów umożliwił mi dystrybucję bardzo dobrych i tanich ściernic niemieckiej firmy DRONCO, które sprzedawałem z powodzeniem na rynku warszawskim, ale niestety, Żydzi warszawscy przejęli sprzedaż ściernic DRONCO i wykiszkowali mego wspólnika z województwa bielsko-bialskiego, dotychczasowego importera DRONCO i mnie przy okazji.  Pomimo tego moja firma rosła bo powiększałem ofertę, rozszerzałem warszawską sieć sprzedaży i zatrudniałem nowych pracowników. Kupiłem działkę budowlaną w Kaniach na zachód od Warszawy. Nawiązałem korzystną współpracę handlową z firmą ELMET Poznań S.A. a wkrótce potem z firmą American Tools Companies sp. z o.o. z podpoznańskiej Mosiny. W 2000 roku nawiązałem współpracę ze słoweńską firmą MERKUR Polska z europejskiej grupy Hoffmana, która umożliwiła mi sprzedaż słoweńskich narzędzi min. produkowanych  przez europejską firmę UNIOR. Dzięki ustnej gwarancji MERKURA  uzyskałem kredyt w firmie UNIOR w wysokości 200 000 marek niemieckich przeznaczonych na zakup narzędzi UNIORA.  Zaraz potem MERKUR Polska złożył mi propozycję przeprowadzenia mojej firmy do swojej siedziby z której, mimo ostrzeżeń moich pracowników skorzystałem. Podczas krótkiej pracy w siedzibie MERKUR Polska rozwijałem sprzedaż i  złożyłem ofertę sprzedaży narzędzi UNIORA firmie ELMET Poznań S.A., którą to ofertę odrzucono. Sprzedałem działkę w Kaniach i pieniądze zainwestowałem w moją firmę. Prezes MERKUR Polska powiedział mi, że jeśli sprzedam narzędzia Uniora ELMETOWI Poznań SA to nastąpi koniec współpracy z MERKUREM. Potem ELMET Poznań, który był moim silnym partnerem handlowym wstrzymał mi dostawy towarów, kiedy sprzedałem narzędzia Uniora Elektromontażowi Poznań. Prezes MERKUR Polska Milan Ropret zażądał zwrotu narzędzi UNIORA i złożył mi jednocześnie propozycję przejścia na współpracę franchisingową z firmą MERKUR. Z tej oferty nie skorzystałem i wyprowadziłem się z siedziby MERKUR Polska do magazynu na ul. Powązkowskiej. MERKUR Polska skierował do sadu pozew o zwrot 300 000zł, a ja dzięki pomocy adwokata warszawskiego złożyłem kontr pozew. Rozprawa w XIII Sadzie Gospodarczym nie odbyła się ani razu przez 20 lat. W tym czasie próbowano mnie wielokrotnie zgładzić,  aby przejąć moje prawa do wygrania rozprawy z MERKUR Polska.

ELMET Poznań S.A. po odejściu z siedziby Merkura Polska wznowił ze mną współpracę i kredytowanie, i ponownie miałem czym handlować.

Żydzi krakowscy złożyli mi ofertę przyznania kredytu w wysokości 300 000 $ na zakup narzędzi UNIORA. Wkrótce potem otrzymałem z kobiecej firmy PEPA na Żoliborzu propozycję przyjęcia kredytu tzw. czarnych pieniędzy z Warszawy. Obie propozycje odrzuciłem oświadczając, że kredyt wezmę tylko z banku. W obu przypadkach odmowy próbowano mnie zgładzić. Kiedy byłem na Powązkowskiej przyjechał do mnie przedstawiciel Franca Brinowca, dyrektora handlowego Merkur Polska i zaproponował mi, że Merkur Polska będzie u mnie kupował narzędzia dostarczane mi przez Elmet Poznań SA. Odmówiłem realizacji takich transakcji.

Jednak warszawskie firmy przestały u mnie kupować, wkrótce po tym gdy zapytany przez prezesa ELMET Poznań S.A. oświadczyłem, że nie obchodzą mnie Żydzi warszawscy. Handlowiec z Elektromontaż Warszawa zapytał mnie czy jestem Żydem? Odpowiedziałem, że jestem Polakiem.

Moja żona  powiedziała mi wkrótce, że gmina żydowska warszawska chce abym przekazał jej moją firmę i przeszedł na pensję. Wkrótce potem Elmet Poznań S.A. i American Tools Companies Sp. z o.o. wstrzymali mi dostawy towarów handlowych.  Rozwiodłem się z żoną. Wobec tego wszystkiego zamknąłem firmę POL-CAT PPHU i rozpocząłem studia aby zrozumieć to co się wokół mnie działo. Wszystkie moje publikacje, które powstały w ciągu następnych 20 lat są efektem zamknięcia firmy POL-CAT S.A. Dziś mogę powiedzieć, że rozumiem świat i jako wolny człowiek jestem gotów do reaktywacji niezależnego globalnego przedsiębiorstwa POL-CAT przeznaczonego dla wolnych, wykształconych i etycznych ludzi.

Warszawa, 2 września 2021 roku

Istnieje i działa na świecie zbrodnicza kobieca mafia kierowana przez Żydówki, która zmierza do przejęcia kontroli nad światem za pomocą mechanizmów dziedziczenia własności i przejmowania przy pomocy trucia dochodowych przedsiębiorstw. Własność państwowa jest ratunkiem dla mężczyzn i daje możliwość spokojnego życia bez zagrożenia ze strony zbrodniczych kobiet i ich rodzin. W toku 20 lat studiów opracowałem biznesowy plan, który zapobiega zbrodniczym zabiegom  kobiet i powołuje niezależne globalne przedsiębiorstwo  odporne na wrogie przejecie. Jeżeli mój plan zostanie zrealizowany zbrodnicze plany kobiet zostaną zniweczone i na świecie zapanuje ład i porządek społeczny. Kobiety już wielokrotnie próbowały mnie zabić, ale teraz zaplanowały kolejną próbę zabójstwa w najbliższych dniach. Mam zginać w własnym domu dziś lub jutro zabity przez nasłanego mordercę. Przygotowywały się do tego długo i dokładnie, ale ja nie będę uciekał przed przeznaczeniem.

Kobieca mafia kontroluje PiS i kapitał produkowany przez kościół katolicki, dzięki żydowskiemu prawu pozwalającemu bezkarnie zabić nieposłusznego mężczyznę sprzeciwiającego się kobietom. One zabiły by Jezusa Chrystusa gdyby ponownie się pojawił i zaproponował reformę kościoła, który daje im pieniądze i nieograniczoną władzę nad mężczyznami. Klucze do mojego domu mają moje dzieci i sąsiedzi, a więc teraz kiedy moja była żona wyjechała na Sycylię  i zostawiła mnie samego jestem bezbronny w moim mieszkaniu. Jedynym ratunkiem było opisać to wszystko i opublikować w Internecie.

                                                     Bogdan Jacek Góralski

Warszawa, 6 września 2021 rok

Przypuszczam na podstawie obserwacji, że Merkur Słowenia znalazł dojście do Polski dla narzędzi Uniora. Podobno Merkur dostarcza stale narzędziowe firmie Unior i te firmy są powiązane współpracą barterową tzn. Merkur dostaje zapłatę za dostarczaną stal w narzędziach Uniora.

Pod Poznaniem działa serbski Żyd Nicola Glusica (ożeniony z Polką tzn. polską Żydówką), który został wydalony z Chorwacji po jugosłowiańskiej wojnie i który jest przedstawicielem Merkura Słowenia. Prawdopodobnie znalazł on dojście do mego syna i córki i zaproponował im dystrybucję narzędzi Uniora i oferty Merkura Słowenia (Merkur jest członkiem grupy zakupowej Hoffmana) do przedsiębiorstw opanowanych przez PiS -owską mafię. 20 lat temu kiedy odszedłem z Merkur Polska dyrektor handlowy ówczesnego Merkura Polska Franc Brinowec wżeniony w mafię wołomińską został zmuszony do sprzedaży pozostawionych przeze mnie narzędzi Uniora i dał dupy na tym, bo nie potrafił ich sprzedać i go wydupczyli z Merkura. Pozostawione przeze mnie narzędzia wróciły do Polski i mafia sefardyjsko-wołomińska utraciła dojście do narzędzi Uniora. Ten serbski Żyd Nicola Glusica 20 lat temu zwabił mnie do swego domu pod Poznaniem pod pozorem ugody z Merkurem Polska i w wódce podał mi skopolaminę, aby dowiedzieć się kto mną kierował. Odbył się wtedy nade mną żydowski mafijny sąd. Potem mnie wsadzili do nocnego pociągu z Poznania do Kijowa gdzie miałem zginąć. Ale uprosiłem ukraińskiego konduktora wagonu sypialnego aby mnie wpuścił bo inaczej zginę tej nocy. Idącego za mną płatnego mordercy konduktor nie wpuścił do wagonu i przeżyłem. Dziedziczką mojej firmy byłaby wtedy moja żona i o to prawdopodobnie chodziło. Prawdopodobnie tenże sam Nicola Glusica teraz zaproponował mojemu synowi i córce intratną współpracę handlową pod warunkiem, że pozbędą się mnie. I to dlatego moja żona wyjechała na Sycylię abym się u mojej matki, zagorzałej Pisówki, najadł obiadu z trucizną i byłby problem z głowy bo już bym nie żył. Moja matka wykonywała zlecenie na otrucie mnie złożone przez mego syna i córkę. Brzmi to nieprawdopodobnie ale tak jest w kobiecej mafii. Tak to dobrze było zorganizowane, ale to rozszyfrowałem. Interes by kwitł i kobieca mafia by była do przodu i wszyscy byliby zadowoleni. Żydowskie dzieci miały by robotę.  Ale żydowskie dzieci będą tylko przydupasami wołomińskiej mafii na nędznym procencie prowizji bo nie znają się na handlu, a głównym rozgrywającym sprzedaż będzie Bronisław Chwała prezes Północnej Grupy Narzędziowej. W tym wszystkim istotne jest to, że ten serbski Żyd Nicola to były komunista i bolszewik, i gra idzie prawdopodobnie o to, aby ruska mafia dostała się do oferty Uniora. Potrzebna jest wcześniej duża sprzedaż Uniora w Polsce z której do Rosji blisko. Ale to tylko moje przypuszczenia oparte na ostatnich obserwacjach z mego życia. I co wy na to? Ale mam ciekawe życie. I jak to się wszystko potoczy? Bardzo dobrze się bawię. Ale jest mi to obojętne. Oszczędzam energię i przyglądam się układance, ale gram ostro i chcę wygrać bo gra idzie o wysoką stawkę. Wiem jak pogodzić ogień z wodą.

Wszystko to jest oparte na łudzeniu ludzi obietnicami bogactwa. Obiecuje się komuś wsparcie finansowe i organizacyjne w dystrybucji towarów co skłania do wytężonej pracy. Zwykle dzieje się to bez pisemnej umowy. Zachęcony do ciężkiej pracy frajer rozwija sprzedaż towarów po czym przejmuje się jego sieć sprzedaży powodując  niewypłacalność przez odcięcie od dostaw towarów lub wstrzymanie zapłaty za towary przez jego odbiorców lub się go po prostu truje i przejmuje efekty jego pracy.

W toku mojej działalności handlowej spotkałem dwa przypadki takich działań. W pierwszym przypadku poznałem młodego Polaka, który ciężko pracował nad sprzedażą narzędzi dla firmy TORMET z Torunia, bo obiecano mu duże udziały w Tormecie. Kiedy zadzwoniłem po kilku latach do Tormetu i zapytałem o tego młodego człowieka, odpowiedziano mi, że już nie żyje. Po prostu otruto go a jego miejsce w firmie zajął syn właściciela.

Drugi przypadek pochodzi z Częstochowy. Hilti Polska namówiło właściciela dobrze prosperującej firmy narzędziowej do dystrybucji narzędzi Hilti oferując mu wysokie upusty na zakup narzędzi. Polak wypracował rynek dla narzędzi Hilti w Częstochowie po czym Hilti Polska otworzyło swój oddział w Częstochowie i przejęło miejscowy rynek elektronarzędzi dlatego, że nie było pisemnej umowy o współpracy zobowiązującej do uczciwości handlu.

Podobnie byłoby ze mną w 2000 roku. Firma PEPA z warszawskiego Żoliborza w porozumieniu z moją żoną załatwiła mi 50% upust na zakup narzędzi Hilti po to abym spłacił VAT po zwrocie narzędzi Uniora. Współpraca z Hilti odbywała się bez umowy. Gdybym wziął czarne pieniądze od firmy PEPA na spłatę długu w Hilti i zakup narzedzi Uniora byłbym po rozwinięciu sprzedaży albo otruty i firmę przejęło by Hilti należące do mafii kobiecej albo zmuszony do plajty przez wstrzymanie dostaw lub odbioru towarów handlowych. Takie rzeczy będą się działy dopóki Polacy nie zmądrzeją i przestaną dawać się okradać. Unior zmierza do otworzenia swego oddziału w Polsce, ale na przeszkodzie stoi duża sprzedaż tańszych narzędzi chińskich, które blokują mu dostęp do polskiego rynku. Jeżeli Uniorowi uda się wejście na polski rynek za pomocą Merkura i mafii pisowsko-wołomińskiej ,to następnym krokiem będzie otwarcie oddziału UNIOR Polska i przejecie polskiego rynku sprzedaży wraz z Merkurem. Unior będzie zarabiał na sprzedaży narzędzi a Merkur na sprzedaży stali do UNIORA i narzędzi uzupełniających ofertę Uniora. Polacy zostaną wykiszkowani. O tym wszystkim nie wiedziałem 20 lat temu.

9.08.2021.  Wczoraj przyjechała z Sycylii moja partnerka i była żona Maria Jolanta Góralska. Poczęstowała mnie niestety zatrutymi marynowanymi oliwkami przywiezionymi z Sycylii w zawiązanym woreczku po których źle się czuje i dzisiaj. Kiedy jej o tym powiedziałem dziś przy śniadaniu stwierdziła :” Przecież sam je sobie wziąłeś”. Ale ona je przede mną postawiła.

Warszawa, dnia 11 września 2021 roku, godzina 19:13

Jutro moja córka obchodzi swoje urodziny i „wohom się czy na nie iść?”.  Próbowała już wiele razy mnie otruć i tym razem też będzie prawdopodobnie próbowała. Jestem zaproszony i „wohom się czy iść na te urodziny?”. Jak ten baca w  dowcipie:

Idzie turysta i patrzy, a tu siedzi zamyślony baca nad potokiem. Turysta pyta bacy: „ Baco nad czym tak myślicie”. A baca odpowiada: „Wohom się!!!  Byłem wczoraj na weselu i mojemu synowi wbili ciupagę w plecy, żonę zabili, a córkę zgwałcili.  Wohom się czy iść na poprawiny?”.

Na urodzinach mojej córki będzie moja żydowska rodzina, której interesem jest aby mnie zgładzić.

Tym sposobem Żydówki przejmą kontrolę nad dotychczasową domeną mężczyzn żydowskich czyli handlem narzędziami i PiSowsko-wołomińska  mafia odniesie kolejny sukces w ugruntowaniu swojej władzy w Polsce. Na tych urodzinach sześć z ośmiu zaproszonych osób usiłowało mnie wcześniej otruć. Dlatego teraz „Wohom się czy iść na urodziny mej córki???”. A wy internauci co mi radzicie?

                                                                               Bogdan Jacek 

Bogdan Jacek Góralski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *